מדריך למחשבים, מתמטיקה, אנגלית ויעוץ להשכלה גבוהה - לכל הרמות
השיעורים מותאמים ייחודית לכל תלמיד/ה - שיעור היכרות (ללא התחייבות) - חינם! 
עד לאחרונה עבדתי כמרצה למדעי המחשב באוניברסיטת ניו יורק שבארה"ב. הנני בעל נסיון רב בלימוד פרטי ופיתוח כישרונות (מעל 300 תלמידים). כמו כן, לימדתי בארץ בתיכון ובקולג'ים בארה"ב. השכלתי כוללת תארים במדעי המחשב (תואר שני), מנהל עסקים (תואר שני) שניהם בהצטיינות, מאוניברסיטת ניו-יורק, ובנוסף, תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל- אביב.    
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:  jacob.shutzman@nyu.edu  קו"ח כמדריך   פורטפוליו אישי (אנגלית)    קו"ח כמהנדס תוכנה     שונות 

נושאים מגוונים במדעי המחשב

דף הבית

נושאים מגוונים במדעי המחשב

בגרות במתמטיקה 4,3 ו-5 יחידות

עבודה עם ילדים מחוננים ו/או בעלי קשיי למידה

בחינות כניסה לאוניברסיטאות בארה"ב *

סדנאות וחוגיםמדעי המחשב זה תחום רחב ומגוון שמשתנה ללא הרף. מלבד הרקע האקדמי שלי, עבדתי כמהנדס תוכנה גם בארץ (חיל אויר ו- I.B.M) וגם בארה"ב (בנקים כמו Citibank, UBS, Chase, חברת חשמל, טלפונים ובתי השקעות כגון Fidelity Investments)

תחום זה הוא גם מקצוע וגם תחביב עבורי ולכן תמיד שמרתי על עדכנות בידע של שפות תכנות, מערכות הפעלה, טכנולוגיות חדשות שקשורות לאינטרנט וכדומה. באקדמיה השינויים לאורך השנים אינם דרמטיים ועדיין רוב נושאי הלימוד מתרכזים בנושאי 'ליבה' שמורכבת מאלגוריתמים, מערכות הפעלה, ושפות תכנות אילו או אחרות. מקצת מקורסי הבחירה גם משלבים טכנולוגיות אינטרנט שונות, תכנות טלפונים חכמים ועוד.

דרכי לשמור על עדכניות מירבית בתחום, ניבנתה גם על ידי עבודה מעשית וגם על ידי קורסים מקצועיים לאורך השנים. באופן כללי כל עובד של היי-טק בימנו, חייב להמשיך וללמוד אספקטים שונים של המקצוע גם מעבר להשכלתו הפורמלית, אם ברצונו להמשיך ולקבל משכורות גבוהות, ובכדי להיות בעל מקצוע מבוקש בתחום הטכנולוגיה, שהוא דומה למטרה נעה.

מלבד לימוד נושאים ספציפיים, אני גם מייעץ לאנשים על תחומי התמחות שונים עבורם, חיפושי עבודה ומיכלול נושאים שכדאי להם ללמוד על מנת להיות בדרכם להצלחה מקצועית וכלכלית, ענין וסיפוק מקצועי.


* קבלה לאוניברסיטאות יוקרתיות בארצות הברית היא חלק מתחומי התמחותי. ההכנות הנידרשות הן מעבר לבחינות, וכוללות אספקטים שאינם רק הצטיינות בלימודים. בדרך כלל, הכנות כאלה דורשות תוכנית עבודה מקיפה שצריכה להתחיל חודשים רבים ואף שנים לפני תאריכי היעד ללימודים. הכרותי מקרוב של תנאי הקבלה ושל אופי מקבלי ההחלטות בועדות הקבלה, מאפשרת לי לתת זויות יחודיות ויתרון משמעותי למועמד/ת, ע"מ לא רק להתקבל, אלא גם להצליח בלימודים.
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:    jacob.shutzman@nyu.edu