מדריך למחשבים, מתמטיקה, אנגלית ויעוץ להשכלה גבוהה - לכל הרמות
השיעורים מותאמים ייחודית לכל תלמיד/ה - שיעור היכרות (ללא התחייבות) - חינם! 
עד לאחרונה עבדתי כמרצה למדעי המחשב באוניברסיטת ניו יורק שבארה"ב. הנני בעל נסיון רב בלימוד פרטי ופיתוח כישרונות (מעל 300 תלמידים). כמו כן, לימדתי בארץ בתיכון ובקולג'ים בארה"ב. השכלתי כוללת תארים במדעי המחשב (תואר שני), מנהל עסקים (תואר שני) שניהם בהצטיינות, מאוניברסיטת ניו-יורק, ובנוסף, תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל- אביב.    
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:  jacob.shutzman@nyu.edu  קו"ח כמדריך   פורטפוליו אישי (אנגלית)    קו"ח כמהנדס תוכנה     שונות 

בחינות כניסה לאוניברסיטאות בארה"ב

דף הבית

בחינות כניסה לאוניברסיטאות בארה"ב *

בגרות במתמטיקה 4,3 ו-5 יחידות

עבודה עם ילדים מחוננים ו/או בעלי קשיי למידה

נושאים מגוונים במדעי המחשב

סדנאות וחוגיםלימודים בארה"ב זהו נושא שיעניין מעטים מכם. אחרי הכל, בישראל קיימים מוסדות לימוד מעולים, כמו הטכניון, האוניברסיטה העברית ועוד, אשר מדורגים בין מקום 100 ל-500 בעולם. גם העלות היא יחסית נמוכה, אפילו במכללות בארץ, ביחס לעלות בארה"ב.

מדוע אם כן אני מציע את שרותי בנושא? ובכן, זהו שרות שמכוון אל אלה שהפרוטה מצויה בכיסם, או שילדיהם כ"כ מוכשרים, שהם יכולים להשיג מלגת לימודים מלאה בארה"ב.

כמובן שבארה"ב ישנן אוניברסיטאות כמו הארוורד, ייל, MIT ועוד, שהן בין עשרת הטובות בעולם, ולכן, אם כל הכבוד למוסדות ההשכלה בארץ, תואר מאוניברסיטת יוקרה בארה"ב, שווה הרבה יותר מתואר בישראל (אם כי, כאמור, יקר יותר).

במסגרת שהותי הארוכה בארה"ב, התוודעתי היטב הן לתהליך הקבלה והן לאלמנטים הדרושים להצלחה בלימודים במוסדות היוקרתיים ביותר. בין היתר התקבלתי לאוניברסיטת קולומביה (בערך מקום 8 עד 10 בטיבה בעולם), אולם למדתי לבסוף באוניברסיטת ניו יורק, בפקולטה למנהל עסקים (Stern) וכן בפקולטה למדעי המתמטיקה (Courant) אשר אינן נופלות בטיבן. למעשה Courant זוהי פקולטה המדורגת מספר 1 בעולם במתמטיקה שימושית (3 מתוך 7 זוכי פרס 'אבל', שהוא ה-נובל של המתמטיקה, מלמדים שם). סיימתי שם את לימודי לתואר שני ב-2010 עם ממוצע של 96.4%


* קבלה לאוניברסיטאות יוקרתיות בארצות הברית היא חלק מתחומי התמחותי. ההכנות הנידרשות הן מעבר לבחינות, וכוללות אספקטים שאינם רק הצטיינות בלימודים. בדרך כלל, הכנות כאלה דורשות תוכנית עבודה מקיפה שצריכה להתחיל חודשים רבים ואף שנים לפני תאריכי היעד ללימודים. הכרותי מקרוב של תנאי הקבלה ושל אופי מקבלי ההחלטות בועדות הקבלה, מאפשרת לי לתת זויות יחודיות ויתרון משמעותי למועמד/ת, ע"מ לא רק להתקבל, אלא גם להצליח בלימודים.
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:    jacob.shutzman@nyu.edu