מדריך למחשבים, מתמטיקה, אנגלית ויעוץ להשכלה גבוהה - לכל הרמות
השיעורים מותאמים ייחודית לכל תלמיד/ה - שיעור היכרות (ללא התחייבות) - חינם! 
עד לאחרונה עבדתי כמרצה למדעי המחשב באוניברסיטת ניו יורק שבארה"ב. הנני בעל נסיון רב בלימוד פרטי ופיתוח כישרונות (מעל 300 תלמידים). כמו כן, לימדתי בארץ בתיכון ובקולג'ים בארה"ב. השכלתי כוללת תארים במדעי המחשב (תואר שני), מנהל עסקים (תואר שני) שניהם בהצטיינות, מאוניברסיטת ניו-יורק, ובנוסף, תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל- אביב.    
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל: jacob.shutzman@nyu.edu     קו"ח כמדריך   פורטפוליו אישי (אנגלית)    קו"ח כמהנדס תוכנה     שונות

בגרות במתמטיקה 4,3 ו-5 יחידות

דף הבית

בגרות במתמטיקה 4,3 ו-5 יחידות

עבודה עם ילדים מחוננים ו/או בעלי קשיי למידה

בחינות כניסה לאוניברסיטאות בארה"ב *

נושאים מגוונים במדעי המחשב

סדנאות וחוגים


הלימוד לבגרות מבוסס מלכתחילה בהקניית ידע רחב והשלמות שאולי חסרות, על מנת 'לתקוף' את החומר המוגדר לבחינות ברמות השונות.

זיהוי החולשות של התלמיד ועבודה אינטנסיבית על ידי תירגול חומר שהובן עקרונית, יכול להניב שיפור במהירות מציאת הפיתרון וכן העלאת הביטחון העצמי ביכולת להתמודד עם מגוון רחב של שאלות.

נסיוני עם תלמידים ברמות שונות, החל ברמת הבנה בסיסית ביותר, אולי אפילו קדם חטיבתית, ועד כאלה שרק זקוקים לליטוש אחרון בפיתרון בעיות קשות במיוחד, מסייע לי להבין מה דרוש לתלמיד, כדי להשיג את מטרתו.

מבחינתי, אני שואף שכל תלמיד יגיע ל-100% הצלחה, כאשר במצב אופטימאלי לאחר סיום הבחינה, יוותר לתלמיד מספיק זמן עבור 2-3 בדיקות לוודא שאין שגיאות בכל השאלות.

הערכת זמן להכנות וקביעת יעדים מעשיים חשובים בתיכנון אסטראטגית הלימוד, כדי להשיג הצלחה מירבית. על ידי לימוד 'מעניין' ככל האפשר, עם מגוון עשיר של בעיות, אני מנסה להתגבר על שיעמום מתמטי, ובכך לשמור על מומנטום הלימוד וההנאה המקסימלית האפשרית.

יחד עם מאמצי להקנות ידע לפתרון כל סוגי הבעיות שתופענה בבחינה, אני גם שואף להראות את היופי שקיים במתמטיקה ( המכונה: 'מלכת המדעים'), זאת במידה ואכן התלמיד מתלהב מהנושא.

אחד מסודות ההוראה היעילה טמון בהבנת התלמיד ומציאת השיטות שיעבדו עבורו ולכן, בשורה התחתונה, אני מנסה להתאים את אופי הלימוד לאופי הלומד, להגביר את המוטיבציה להצטיין ולתת ללומד את הכלים להצלחה בבחינה ומעבר אליה.* קבלה לאוניברסיטאות יוקרתיות בארצות הברית היא חלק מתחומי התמחותי. ההכנות הנידרשות הן מעבר לבחינות, וכוללות אספקטים שאינם רק הצטיינות בלימודים. בדרך כלל, הכנות כאלה דורשות תוכנית עבודה מקיפה שצריכה להתחיל חודשים רבים ואף שנים לפני תאריכי היעד ללימודים. הכרותי מקרוב של תנאי הקבלה ושל אופי מקבלי ההחלטות בועדות הקבלה, מאפשרת לי לתת זויות יחודיות ויתרון משמעותי למועמד/ת, ע"מ לא רק להתקבל, אלא גם להצליח בלימודים.
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:    jacob.shutzman@nyu.edu