מדריך למחשבים, מתמטיקה, אנגלית ויעוץ להשכלה גבוהה - לכל הרמות
השיעורים מותאמים ייחודית לכל תלמיד/ה - שיעור היכרות (ללא התחייבות) - חינם! 
עד לאחרונה עבדתי כמרצה למדעי המחשב באוניברסיטת ניו יורק שבארה"ב. הנני בעל נסיון רב בלימוד פרטי ופיתוח כישרונות (מעל 300 תלמידים). כמו כן, לימדתי בארץ בתיכון ובקולג'ים בארה"ב. השכלתי כוללת תארים במדעי המחשב (תואר שני), מנהל עסקים (תואר שני) שניהם בהצטיינות, מאוניברסיטת ניו-יורק, ובנוסף, תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל- אביב.    
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:  jacob.shutzman@nyu.edu   קו"ח כמדריך   פורטפוליו אישי (אנגלית)    קו"ח כמהנדס תוכנה     שונות 

 עבודה עם ילדים מחוננים ו/או בעלי קשיי למידה

דף הבית


עבודה עם ילדים מחוננים ו/או בעלי קשיי למידה

בגרות במתמטיקה 4,3 ו-5 יחידות

בחינות כניסה לאוניברסיטאות בארה"ב *

נושאים מגוונים במדעי המחשב

סדנאות וחוגיםהעבודה עם ילדים מעל או מתחת לממוצע מצריכה הכנות מיוחדות מעבר לחומר הלימודים עצמו.

במידה וילדכם או ילדתכם בעלי פוטנציאל גבוה מהממוצע, חשוב לדעת שכדי למצות את הפוטנציאל, דרושה הכוונה מקצועית על מנת שלא יווצר מצב שהתלמיד 'רק' מצטיין ביחס לבני כתתו, כי זה בד"כ קל עבור תלמיד מוכשר. תלמיד כזה דורש הרבה יצירתיות וגרוי מוחי מתאים כדי להבשיל ככישרון שיוכל גם להתבלט במסגרות כמו תיכון ואוניברסיטה.

ילדים מוכשרים לפעמים נוטים לעצלות מסוימת, ולכן עם תוכניות מעניינות ואתגרים מתאימים, ניתן לפתח את יכולתם מעל ומעבר למה שיכלו להגיע לבדם.

במסגרת עבודתי, היה לי העונג ללמד גם ילדים שנחשבו בעלי קשיים, ובשבילי זהו למעשה אתגר אדיר, לנסות ולהביא אותם לרמה ממוצעת ומעלה, על ידי סובלנות ושיטות לימוד שפיתחתי במשך השנים. מנסיוני, אין תלמיד שלא ניתן ללמד.

בשני המקרים, החשיבות כאן היא הקדשה של זמן ויצירת תוכנית ייחודית שתתאים לאופיו ודרך עבודתו של התלמיד. בדרך כלל לאחר השיעור הראשון, יש באפשרותי לתוות את הדרך הכללית, על פיה כדאי לעבוד, כמובן עם התאמות ושינויים קלים תוך כדי בדיקת מצב ההתקדמות. * קבלה לאוניברסיטאות יוקרתיות בארצות הברית היא חלק מתחומי התמחותי. ההכנות הנידרשות הן מעבר לבחינות, וכוללות אספקטים שאינם רק הצטיינות בלימודים. בדרך כלל, הכנות כאלה דורשות תוכנית עבודה מקיפה שצריכה להתחיל חודשים רבים ואף שנים לפני תאריכי היעד ללימודים. הכרותי מקרוב של תנאי הקבלה ושל אופי מקבלי ההחלטות בועדות הקבלה, מאפשרת לי לתת זויות יחודיות ויתרון משמעותי למועמד/ת, ע"מ לא רק להתקבל, אלא גם להצליח בלימודים.
צור קשר:  יעקב (קובי) שוצמן   טל: 054-838-1185       דוא"ל:    jacob.shutzman@nyu.edu